Videoseinä Monitori Philips 43BDL4650D/00 4K Ultra HD 43"
Ei saatavana
Tuote muistutus
Jos olet kiinnostunut IT ja elektroniikka, tykkäät olla ajan tasalla teknologiasta etkä halua missata pienimpiäkään hienouksia, osta Videoseinä Monitori Philips 43BDL4650D/00 4K Ultra HD 43" lyömättömään hintaan.
  • Pistokkeellinen tuote: Kyllä
  • Näytön lävistäjä (cm): 109,2 cm
  • Tulpan tyyppi: EU-pistoke
  • Tyyppi: Videoseinä Monitori
  • Virtalähde: Sähköerkko
  • Väri: Musta
  • Vasteaika: 8 ms
  • Kosketusnäyttö: Ei
  • Kiilto: 500 cd/m2
  • Näyttö: 43"
  • Sisäinen muisti:
    • 4 GB
    • 32 GB
  • Energialuokka: G
  • Resoluutio: 4K Ultra HD
  • Liitettävyys:
    • Bluetooth
    • Wi-Fi
    • Infrapuna
  • Kuvasuhde: 16:9
  • Liitännät:
    • USB
    • RJ45
    • DisplayPort x 2
    • HDMI 2.0
    • Ethernet LAN
    • 2
    • RS-232C x 1
    • USB x 4
    • HDMI x 2
  • Resoluutio (px): 3840 x 2160 px
  • Teknologia: LCD
  • Taajuus:
    • 60 Hz
    • 50 - 60 Hz
  • Ominaisuudet:
    • Integroidut kaiuttimet
    • Universaali
    • Asennusohje mukana
    • 2 Kaiuttimet
  • Teho: 20 W
  • Kontrastisuhde: 1200:1
  • Tuloliitäntä: DVI
  • Liitäntä: Ethernet
  • Paristot mukana: Kyllä
  • Sisältää: Kaukosäädin
  • VESA: 20 x 20 cm
  • Kulma: 178º
  • Tarkkuus (suhteellinen kosteus): 20 % - 80 %
  • AC-syöttöjännite: 100 - 240 V