Pelinäyttö Samsung LS27D700EAUXEN 4K Ultra HD 27"
Ei saatavana
Tuote muistutus
Jos etsit uusia markkinoilla trendaavia tuotteita, esittelyssämme Pelinäyttö Samsung LS27D700EAUXEN 4K Ultra HD 27"!
  • Tyyppi:
    • Näyttö
    • Akseli
  • Tulpan tyyppi: EU-pistoke
  • Pistokkeellinen tuote: Kyllä
  • Energialuokka:
    • G
    • F
  • Yhteensopivuus:
    • VESA 10 x 10 cm
    • VESA
  • Kaapelin pituus: 1,5 m
  • Sisäänrakennettu mikrofoni: Ei
  • Portit: 1
  • Gaming: Ei
  • Resoluutio (px):
    • 3840 x 1080 px
    • 3840 x 2160 px
  • Ominaisuudet:
    • Näyttö
    • Vaihdettava korkeus
    • HDR
    • Seinäasennus
    • Telineellä
    • Säädettävä kaato
    • Litteä näyttö
  • Käyttöjärjeestelmä: Windows 11
  • Teknologia:
    • LCD
    • NVIDIA G-SYNC
    • HDR
    • LED
    • IPS
    • HDR10
    • Flicker free
  • AC-syöttöjännite: 100-240 V
  • Liitännät:
    • DisplayPort
    • Jack 3.5 mm
    • HDMI
    • HDMI 2.0
    • HDCP
    • DisplayPort 1.2
    • DisplayPort x 1
  • Jännite:
    • 100-240 V
    • 100-240V
    • 100 - 240 V
  • Kiilto:
    • 350 cd/m²
    • 280 cd/m²
    • 350 lm ANSI
  • Kontrastisuhde:
  • Tuotteen syvyys: 18 cm
  • Muoto: 16:9
  • Sisältää:
    • Virtajohto
    • HDMI 2.0
    • Kuulokkeiden ulostuloliitäntä
  • Näyttö: 27"
  • Virtalähde: Sähköerkko
  • Resoluutio:
    • 4K Ultra HD
    • LCD
  • Vasteaika:
    • 1 ms
    • 5 ms
  • Väri: Musta
  • Kuvasuhde: 16:9
  • VESA: 10 x 10 cm
  • Ethernet: Ei
  • Energiankulutus: 80 kWh
  • Kosketusnäyttö: Ei
  • Ei sisällä:
    • WiFi
    • AMD FreeSync
  • Taajuus: 60 Hz
  • Kulma: 178º
  • Kokoaminen: VESA
  • Suositeltava käyttötarkoitus: Koti
  • Suoja: 99% sRGB