Pelinäyttö Philips 27M2N8500/00 Quad HD 27"
Ei saatavana
Tuote muistutus
Jos olet kiinnostunut IT ja elektroniikka, tykkäät olla ajan tasalla teknologiasta etkä halua missata pienimpiäkään hienouksia, osta Pelinäyttö Philips 27M2N8500/00 Quad HD 27" lyömättömään hintaan.
Philips 27M2N8500/00 pelinäyttö tarjoaa edistyneen ratkaisun pelaajille, jotka haluavat terävän ja nopean visuaalisen kokemuksen. Sen 27 tuuman (67,3 cm) näyttödiagonaali ja 2560 x 1440 pikselin Quad HD -resoluutio takaavat selkeän ja yksityiskohtaisen kuvan 16:9-kuvasuhteella, mikä luo immersiivisen pelikokemuksen ja monimediasisällön katseluun. Näytön QD-OLED (Quantum Dot OLED) -teknologia yhdistää OLED:n kirkkauden ja kontrastin sekä Quantum Dot -tekniikan parhaan värintoiston ja kirkkauden, tarjoten puhtaammat värit ja syvät mustat. Lisäksi näytöllä on 0,03 ms:n ultranopea vasteaika, joka vähentää liikkeen sumentumista ja takaa optimaalisen kuvan nopeissa kohtauksissa, sekä 360 Hz:n virkistystaajuus, joka varmistaa sulavan pelikokemuksen kilpapelaamiseen. Laajat 178° vaakasuorat ja pystysuorat katselukulmat säilyttävät kuvan laadun ja värien tasaisuuden eri katselukulmista. Pitkiä pelisessioita varten näyttö sisältää Flicker Free -tekniikan, joka poistaa välkkymisen, ja sen mattavalkoinen viimeistely estää heijastuksia. Näyttö on varustettu säädettävällä ja kääntyvällä jalustalla, joka parantaa ergonomiaa ja mukautuu työ- tai pelitilaan. DisplayHDR TrueBlack 400 -sertifiointi takaa korkean dynaamisen alueen syvine mustineen ja vahvana kontrastina, mikä sopii erinomaisesti pimeisiin pelimaisemiin ja yksityiskohtaisiin kohtauksiin. Näytössä on myös sisäänrakennetut kaiuttimet ja käytännölliset USB 3.2 Gen 1 -portit oheislaitteiden liittämiseen, ja se tukee VESA-yhteensopivaa kiinnitystä monipuoliseen asennukseen. Tämä Philips-pelinäyttö yhdistää huipputeknologian ja toimivuuden, optimoituna nopeutta, kuvanlaatua ja käyttömukavuutta arvostaville pelaajille.
  • Näytön lävistäjä (cm): 68,6 cm
  • Pistokkeellinen tuote: Kyllä
  • Näyttö: 27"
  • Tulpan tyyppi: EU-pistoke
  • Virtalähde: Sähköerkko
  • Väri: Valkoinen
  • Vasteaika: 0,03 ms
  • VESA: 10 x 10 cm
  • Kiilto:
    • 250 cd/m2
    • 1000 cd/m²
    • 250 ANSI
  • Jännite:
    • 100-240 V
    • 100 - 240 V
  • Energialuokka: G
  • Resoluutio: Quad HD
  • Kuvasuhde: 16:9
  • Liitännät:
    • HDMI
    • USB
    • DisplayPort
    • 2
    • HDMI x 2
    • HDCP
    • HDMI 2.1 x 1
    • USB A x 2
    • DisplayPort 1.4
    • DisplayPort x 1
  • Ominaisuudet:
    • Pyörivä
    • Matta
    • Säädettävä
    • HDR
    • Telineellä
    • Säädettävä kaato
    • Plug & Play
    • Nopea ja turvallinen lataus
    • Sisäänrakennetut kaiuttimet
    • Litteä näyttö
  • Resoluutio (px): 2560 x 1440 px
  • Teknologia:
    • OLED
    • LED
    • Flicker free
  • Taajuus: 50 - 60 Hz
  • Teho RMS: 10 W
  • Portit: 1
  • Suositeltava käyttötarkoitus: Gaming
  • AC-syöttötaajuus: 50-60 Hz
  • Energiankulutus: 35 kWh
  • Kosketusnäyttö: Ei
  • Ei sisällä:
    • Hopea
    • AMD FreeSync
  • Sisältää: Kuulokkeiden ulostuloliitäntä
  • Ympäristöystävällinen pakkaus: 100 % kierrätettävä
  • Kulma: 178º
  • Tarkkuus (suhteellinen kosteus): 20 % - 80 %