Näyttö Nilox NXM24REGWEB01W 24" Full HD
Ei saatavana
Tuote muistutus
Jos olet kiinnostunut IT ja elektroniikka, tykkäät olla ajan tasalla teknologiasta etkä halua missata pienimpiäkään hienouksia, osta Näyttö Nilox NXM24REGWEB01W 24" Full HD lyömättömään hintaan.
  • Energialuokka: E
  • Näyttö: 24"
  • Teknologia:
    • LED
    • IPS
  • Väri: Musta
  • Ominaisuudet:
    • Integroidut kaiuttimet
    • LCD-näyttö
    • Säädettävä
    • Säädettävä korkeus
    • Pyörivä
    • LED
    • USB Liitäntä
    • Sisäänrakennettu mikrofoni
    • Sisäänrakennettu kamera
    • Alusta
    • Seinäasennus
    • Full HD
    • Asennusohje mukana
    • Plug & Play
    • LED-toimintovalot
  • Liitännät:
    • USB
    • VGA
    • DisplayPort
    • Kuulokkeet
    • HDMI 1.4
  • Kuvasuhde: 16:9
  • Liitettävyys: HDMI
  • Muoto: 16:9
  • Resoluutio: Full HD
  • Kokoaminen:
    • Erillinen
    • Seinäasennus
  • Taajuus: 75 Hz
  • Taajuusvaste:
    • 50 ~ 75 Hz
    • 60 HZ
  • VESA:
    • 10 x 10 cm
    • 7,5 x 7,5 cm
  • Suositeltava käyttötarkoitus:
    • Laptop
    • Pöytä-PC
    • Toimisto/puhelinkeskus
  • Energiankulutus: 22 W