>>> Yli 100 000 tyytyväistä asiakasta | Ilmainen toimitus yli 200 € | Toimitusaika 4-7 päivää | 30 päivää avoin osto <<<

>>> Yli 100 000 tyytyväistä asiakasta | Ilmainen toimitus yli 200 € | Toimitusaika 4-7 päivää | 30 päivää avoin osto <<<

>>> 300 000 tuotetta kilpailukykyiseen hintaan! <<<

Aktivoiva neste Blondme Schwarzkopf 2% 7 VOL (1000 ml)

€18.99
Norm. €20.14. Säästät €1.15 (6%)
Ei saatavana
Tuote muistutus

Kirjoita sähköpostiosoitteesi alle, niin ilmoitamme sinulle, kun tuotetta on saatavilla! Sähköpostiosoitteesi tallennetaan enintään 180 päivään.

Tuotteen datalehti:
Aktivoiva kauneusvesi Blondme Schwarzkopf 2% 7 VOL (1000 ml) on täydellinen ratkaisu, joka antaa vaaleille hiuksille pehmeän ja luonnollisen ilmeen. Tämä Schwarzkopfin kauneusvesi on erityisesti suunniteltu aktivoimaan ja parantamaan vaaleiden hiustesi väriä. 1000 ml:n tilavuudellaan se kestää pitkään ja antaa upean tuloksen joka kerta.

Haluatko kohentaa ulkonäköäsi ja korostaa kauneuttais? Siinä tapauksessa Aktivoiva neste Blondme Schwarzkopf 2% 7 VOL (1000 ml) auttaa sinua tavoitteidesi toteuttamisessa! Hyödynnä Schwarzkopf tuotteiden ja muiden 100 % aitojen brändien hiustenmuotoilutarvikkeiden edut ja hyödyt.


  • Tilavuus: 1000 ml
  • Sukupuoli: Unisex
  • Suositeltava käyttötarkoitus: Sopii kaikille hiustyypeille


Suositut tuotteet alaluokissa
Muut ostivat myös

Tuote on lisätty ostoskoriisi

TarkastaaJatka ostoksia
Selaa luokkia

Ostaa

Information

SvenskaEnglishDeutschSuomiNorskDanskNederlands

Näytä ALV: