>>> Yli 100 000 tyytyväistä asiakasta | Ilmainen toimitus yli 100 € | Toimitusaika 4-7 päivää | 30 päivää avoin osto <<<

>>> Yli 100 000 tyytyväistä asiakasta | Ilmainen toimitus yli 100 € | Toimitusaika 4-7 päivää | 30 päivää avoin osto <<<

>>> 300 000 tuotetta kilpailukykyiseen hintaan! <<<

Lemmikkien parfyymit Chien Chic Koira Spray Punainen viinimarja (300 ml)

€28.18
Norm. €32.59. Säästät €4.41 (14%)
Saatavana
Ei saatavana
Tätä tuotetta on niukasti (vain 49 kpl).
Ei saatavana
Tuote muistutus

Kirjoita sähköpostiosoitteesi alle, niin ilmoitamme sinulle, kun tuotetta on saatavilla! Sähköpostiosoitteesi tallennetaan enintään 180 päivään.

Tuotteen datalehti:
Lemmikkien parfyymi Chien Chic Dog Spray Currant (300 ml) on täydellinen ratkaisu pitämään koirasi raikkaana ja tuoksuvana. Tämä hajuvesi on suunniteltu erityisesti koirille ja siinä on ihana herukoiden tuoksu. Se on myös helppokäyttöinen ja suihkutetaan yksinkertaisesti koirasi turkkiin. Chien Chic Dog Spray Herukka on pakollinen kaikille koiranomistajille, jotka haluavat tuoreen ja tuoksuvan koiran. Jos etsit uusia markkinoilla trendaavia tuotteita, esittelyssämme Lemmikkien parfyymit Chien Chic Koira Spray Punainen viinimarja (300 ml)!

  • Tyyppi:
    • Lemmikit
    • Spray
    • Lemmikkien parfyymit
  • Ominaisuudet: Höyrystin
  • Tuoksu: Punainen viinimarja
  • Lemmikki: Koira
  • Ainesosa:
    • Citronellol
    • Linalool
    • Peg-60 hydrogenated castor oil
    • Citral
    • Geraniol
    • Vesi
    • Simmondsia chinensis (jojoba) seed oil
  • Tilavuus: 300 ml


Muut ostivat myös

Tuote on lisätty ostoskoriisi

TarkastaaJatka ostoksia
Selaa luokkia

Ostaa

Information

SvenskaEnglishSuomiNorskDansk

Näytä ALV: