>>> Yli 100 000 tyytyväistä asiakasta | Ilmainen toimitus yli 100 € | Toimitusaika 4-7 päivää | 30 päivää avoin osto <<<

>>> Yli 100 000 tyytyväistä asiakasta | Ilmainen toimitus yli 100 € | Toimitusaika 4-7 päivää | 30 päivää avoin osto <<<

>>> 300 000 tuotetta kilpailukykyiseen hintaan! <<<

Geeli silmänympärysalueelle Egostyle Isabelle Lancray (20 ml)

€41.55
Norm. €45.98. Säästät €4.43 (10%)
Saatavana
Ei saatavana
Tätä tuotetta on niukasti (vain 4 kpl).
Ei saatavana
Tuote muistutus

Kirjoita sähköpostiosoitteesi alle, niin ilmoitamme sinulle, kun tuotetta on saatavilla! Sähköpostiosoitteesi tallennetaan enintään 180 päivään.

Tuotteen datalehti:
Geeli silmänympärysiholle Egostyle Isabelle Lancray (20 ml) on täydellinen ratkaisu taistella silmänympärysihoja ja ryppyjä vastaan. Tämä Isabelle Lancrayn geeli on suunniteltu kosteuttamaan ja pehmentämään silmänympärysihoa ja vähentämään turvotusta ja tummia silmänalusia. Ainutlaatuisen, runsaasti antioksidantteja ja vitamiineja sisältävän koostumuksen ansiosta ihosi näyttää säteilevältä ja nuorekkaalta. Täydellinen päivittäiseen käyttöön ja sopii kaikille ihotyypeille.

Geeli silmänympärysalueelle Egostyle Isabelle Lancray (20 ml) on laatutuote, joka on suunniteltu omasta ulkonäöstään huolehtiville yksilöille, jotka haluavat käyttää parhaita kosmetiikkatuotteita kauneutensa korostamiseen. Jos olet yksi heistä, 100 %:n aidot Isabelle Lancray tuotteet on tehty sinua varten.



  • Sukupuoli:
    • Nainen
    • Unisex
  • Tilavuus: 20 ml
  • Tyyppi: Silmänympäryshoito
  • Suositeltava käyttötarkoitus: Erinomainen kaikille ihotyypeille


Muut ostivat myös

Tuote on lisätty ostoskoriisi

TarkastaaJatka ostoksia
Selaa luokkia

Ostaa

Information

SvenskaEnglishSuomiNorskDansk

Näytä ALV: